top of page

Özyeğin Üniversitesi

Uçuş Simülatör Merkezi - İstanbul / Türkiye 

 • Black Facebook Icon
 • Black YouTube Icon
 • Black Pinterest Icon
 • Black Instagram Icon

01

KAYIT

02

YARDIMCI PİLOT İLE TANIŞMA

03

UÇUŞ ÖNCESİ BRİFİNG

04

UÇUŞA ÇAĞRI

05

UÇUŞUNUZ

Anchor 1

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ kapalı otoparkına ulaştıktan sonra, kimliğinizi ve güvenlik numaranızı (e-mail ile gönderilen) güvenlik personeli ile paylaşın ve adınıza hazırlanan biniş kartınızı teslim alınız. OZU uçuş simülatör merkezi kayıt kontuarında sizi bekliyor olacağız.

01

OZU Ozyegin Universiy

KAYIT

Anchor 2

Uçuş simülatörü eğitmenimiz sizin yardımcı Pilotunuzdur. Tüm eğitmenlerimiz uçuş deneyimi eğitim programını başarı ile tamamlamış pilotlardır ve Boeing 737NG simülatörümüz ile diğer simülatörlerimizi de kullanabilecek yeterli ustalığa sahiptirler. Sunum deneyimi ve müşteri hizmetleri öncelikli deneyimleridir. 

02

OZU Ozyegin University

YARDIMCI PİLOT İLE TANIŞMA

Anchor 3

Misafirlerimize yardımcı pilotunuz tarafından belirlenmiş olan alanda uçuş öncesi brifingi verilecektir. Uçuş bilgi seviyesi değerlendirmesinden sonra, uçuş planlamanız gözden geçirilerek son düzeltmeler yapılacaktır. Tercihlerinizi 24,000 havalimanından birisi ile değiştirebilirsiniz. Gerekli olduğu taktirde Boeing 737 ve kokpiti hakkında kısa bir tanıtım yapılacaktır.

03

OZU Ozyegin University

UÇUŞ ÖNCESİ BRİFİNG

Anchor 4

Yardımcı pilotunuz size ve beraberinizdekilere uçuş simülatör merkezimiz içinde rehberlik yapacaktır. Bu uçuşun kaptanı olarak siz kokpitte sol tarafa ve misafiriniz var ise arkanızda bulunan koltuğa oturacaktır. Simülatörlerimiz gerçek pilot eğitimi için kullanılmaktadır. Dolayısı ile eğer kendinizi aniden gerçek bir uçak içinde hissederseniz bu size sürpriz olmasın. 

04

OZU flight simulator center Departures

UÇUŞA ÇAĞRI

Anchor 5

Şimdi bir Boeing 737NG kokpiti içinde kaptan koltuğunda bulunuyorsunuz. Yardımcı pilotunuz size kısaca ana kontrollerin ve enstrümanların görevlerini anlatacak. Bundan sonra kalkış için hazırsınız!

 

Hava Trafik Kontrol'ün izni ile, gaz kollarını ileriye doğru itecek ve Boeing 737NG'nin pist üzerinde hareket ettiğini hissedeceksiniz. ''Rotate” sesini duyduğunuz zaman kontrol kolunu kendinize doğru geriye çekin ve uçağınızın burnunun pistten kalktığını görün. Şimdi gökyüzündesiniz, şaşırtıcı derecede gerçekliğe sahip olan senaryo içinde kendinizi rahat hissetmeye başlayın. Fakat etrafınızı seyretmek için çok zamanınız yok, uçağınızın hızını ayarlamanız, irtifanızı korumanız ve yönünüzü izlemeniz gerekiyor. Ayrıca bölgenizdeki hava trafiğini kontrol etmeniz, göz kamaştırıcı ekran ve göstergeleri takip etmeniz, ve gerçek yaşamdaki uçak kontrol listelerini tamamlamanız gerekmektedir.

 

Varış noktanız sizi bekliyor.Bu bir yerel havalimanı, uluslararası havalimanı, zor yaklaşımı ve inişi olan Hong Kong’un ünlü Kai Tak yada İsviçre Alplerinde karla kaplı Innsbruck havalimanı olabilir. Kendini uçuş süresince sakin tutmalısınız. Şimdi 60 ton ağırlğı olan uçağı uçuş  becerilerini kullanarak pist üzerine indirme vakti! 

Yaşın, tecrüben ne olursa olsun yada hangi uçuş deneyimini seçmiş olursan ol, unutulmaz bir uçuş deneyimi sunacağımızı garanti ediyoruz!

05

OZU flight simulator center Departures

UÇUŞUNUZ

Simülatör merkezimiz AGRONN Simülasyon Teknolojileri ve Özyeğin Üniversitesi sektörel iş birliği kapsamında havacılık öğrencilerine, hava yolları pilot adaylarına, ticari hava yolu pilotlarına ve hobisi havacılık olan tüm havacılık meraklılarına Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy yerleşkesinde 17.02.2016 tarihinden itibaren hizmet vermektedir.

daha fazla bilgi edinmek isterseniz, Pazartesi-Cuma Türkiye çalışma saatlerinde aşağıdaki yöntemlerden biriyle bize ulaşabilirsiniz.

Phone: +90 532 261 2675


E-mail: fly@agronn.com

Post:
Attn: AGRONN simülasyon teknolojileri ltd. şti
Hekimbaşı Mah Aydın Cad No 25 Ümraniye 34766 İstanbul/Türkiye

Ya da Özyeğin Üniversitesi yerleşkesi içindeki ofisimizden.

uçuş simülatör merkezimizi  

tanıma turu.

iyi inişler, yeni bir uçuşta tekrar görüşmek üzere!

BİZ NELER SUNUYORUZ...

AGRONN gift card

HEDİYE

KARTI & ÇEKİ

OZU flight simulator center certificate

UÇUŞ DENEYİMİ

SERTİFİKASI

Young Aviator Club Card

YOUNG AVIATOR KULÜP ÜYELİĞİ

Corporate Entertainment

KURUMSAL AKTİVİTELER

120 adet aslına uygun modellenmiş 24.000 Hava limanı

24.000 airports

Pilot Eğitmen

Pilot Instructor

220 FOV Ekran

220 FOV Multi Channel Screen

Kulüp Puanları

OZU flight simulator center offers flight and shopping points

Hediye Sertifikası

Gift Certificates
Anchor 6

HEDİYE KARTI - HEDİYE ÇEKİ

AGRONN gift card
AGRONN gift card

Sevdikleriniz ve arkadaşlarınız için bütçeniz ve zevkinize göre bir dizi heyecan verici seçeneğimiz var. 

Uçuş deneyimi için hediye çeki satın alabilir yada 50 TL den başlayan Young Aviator Club hediye kartları ile herhangi bir uçuş deneyimine kısmi ödeme yapabilirsiniz.

 

Hediye çekleri ve kartları satın alındığın tarihten itibaren 1 yıl geçerlidir ve 8 yaş üstü herkes kullanabilir.

Anchor 7

SERTİFİKASYON -uÇUŞ Tecrübesi

Virtual flight certification

Başarılı bir uçuş ve inişten sonra sanal uçuşunuzu belgelemek için Sanal Uçuş Deneyimi Sertifikası hazırlanarak tarafınıza teslim edilecektir. Duvarınıza asıp arkadaşlarınız ile bu keyifli deneyimi paylaşabilirsiniz.

 

Artık sertifikalı bir sanal pilotsunuz. 

 

Sizi yeni uçuşlara bekliyoruz, belki de gerçek pilot eğitimine.

Anchor 8

YOUNG AVIATOR CLUB -Üyelik

Young Aviator Club

Young Aviator Club card programımıza katılın ve uçuşlarınızdan, alışverişlerinizden miller kazanın. Young Aviator Club üyeliği aşağıdaki avantajları sunmaktadır. 

 

 • Kulüp üyelik kartı

 • Kulüp üyelik bagaj etiketi

 • 15 dakikalık ücretsiz uçuş

 • OZU uçuşlarından 10% indirim

 • Group sınıflarından öğrencilere 20% indirim.

 • Havacılık & Simülasyon mağazasından mil kazanma

 • OZU uçuşlarından mil kazanma 

 • Young Aviator Club milleri ile alışveriş yada uçuş satın alma

Anchor 9

Kurumsal - AKTİVİTELER 

Eşsiz ve unutulmaz bir deneyim yaşamak için çalışanlarınızı ve arkadaşlarınızı davet edin.

 

100% gerçekçi Boeing 737NG uçuş simülatörümüz ile uçun. Özel yazılımımız sayesinde uçuşunuzu değerlendirelim ve en başarılı kaptana ödül verelim. 

 

Bu teklif "Seminer ve Kurumsal etkinlikler" maliyet kontrollü benzersiz bir etkinlik düzenlemeye olanak sağlar.ÖZÜ uçuş deneyimi ayrıca çalışanlarınız, iş arkadaşlarınız, arkadaşlarınız ve müşterileriniz için mükemmel bir hediye olabilir.

DVD & FOTOĞRAF - PAKETLERİ

Bu tecrübe tekrar tekrar yaşamak isteyeceğiniz bir deneyim olacaktır! Eğer uçuşunuzun heyecanlı dakikalarını arkadaşlarınızla paylaşmak isterseniz fotoğraf  ve/veya DVD alın. sosyal medyada paylaşın ve arkadaşlarınıza gerçekten uçtuğunuzu gösterin. ÖZÜ uçuş simülatör merkezinde check-in yaptığınızdan emin olun ve kontrol edin sizden önce kimler ziyaret etmiş.

FİLM PRODÜKSİYON - kiralık kokpit

Tüm fonksiyonları çalışan Boeing 737 kokpitine hoş geldiniz. Gerçek bir uçuş simüle etmek bizim için artık çok kolay. Dilerseniz dış görüntüyü yaklayacağınız 220 derece silindirik görüntü sistemi, yada ışıl ışıl ekranlar ile tüm gerçek kokpit seslerini duyacağınız kokpit ortamı. Bunların hepsi deneyimli pilotlar eşliğinde burada.     

 

Film prodüksiyon, televizyon ve reklam sektörü başlıca çalışma alanlarımız. 

Yeni FİKİRLERİNİZİ bizimle her zaman paylaşabilirsiniz  

Lütfen bizimle İLETİŞİME geçiniz.

UÇUŞ SONRASI

Havacılık & Simülasyon mağazamızda bir başka heyecan sizi bekliyor.

bottom of page